6 Sprawdzony Schposobów Aby Ulepszyć życie Seksualne

Seksualna rutyna jest normalnym etapem dla każdego związku, zwłaszcza jeśli jesteście parą z wieloletnim stażem. Przyzwyczajenie jest naturalnym wrogiem ekscytacji. Nie trzeba się jednak z taką sytuacją godzić.

Oto kilka szybkich wskazówek, które pozwolą Wam na nowo rozpalić pasję i ulepszyć Wasze życie intymne:

 


1. Pokochaj swoje ciało

 

Poczuj się dobrze w swoim ciele odkrywając jego potencjał. Zrób coś nowego– możesz np.: iść na jogę, albo zapisać się na taniec.Uwolnij energię swojego ciała. Odkrywając nowe sposoby poruszania się poczujesz się bardziej pewny siebie i atrakcyjny seksualnie.

 

 2. Rozmawiajcie o seksie

 

Jeśli do tej pory tego nie zrobiliście, to po prostu szczerze porozmawiajcie o tym jakie macie upodobania seksualne. Kobiety i mężczyźni mają zazwyczaj odmienne oczekiwania i preferencje. Bez jasnej komunikacji będzie Wam ciężko zapewnić sobie maksymalnie podniecające doświadczenia.

 

 Romantyczny wyjazd we dwoje

3. Wyjedźcie razem


Eksperci dowodzą, że pary podróżujące razem mają lepsze życie seksualne.

Wyjazd może być od samego początku nacechowany erotyzmem i być dla Was np. okazją do zabawy we wcielanie się zupełnie w nowe role. Jeśli wybierzecie zwykły, tradycyjny wyjazd - to Wasz związek i tak tylko na tym zyska. Wystarczy, że będziecie spędzać wspólnie czas!

 

4. Obejrzyjcie dobry film erotyczny

 

Filmy erotyczne to często propozycje na naprawdę wysokim poziomie. Potrafią pokazać nagość, seks i namiętność w najlepszym wydaniu. Takie wyrafinowane erotyczne kino uruchomi Waszą seksualną wyobraźnię oraz pomoże rozpalić pożądanie.

 

 dobry film erotyczny

5. Róbcie razem szalone rzeczy - podnieście poziom dopaminyNie bójcie się nowych wrażeń. Podejmijcie razem nowe wyzwanie. Róbcie zwariowane rzeczy, takie które Was ekscytują lub takie które z pozoru do Was nie pasują. Idźcie razem do wesołego miasteczka, do escape roomu, zapiszcie się na jakiś kurs. Podniesie to poziom hormonu o nazwie dopamina. Jest ona odpowiedzialna za chęci do działania, ze życiową energię. Dodatkowo wydzielanie dopaminy jest bezpośrednio powiązane z pociągiem fizycznym i romantyczną pasją, dlatego też włączenie do wspólnego życia nowej aktywności może pomóc w rozbudzeniu Waszej seksualności. Wspólne robienie czegoś nowego stworzy także poczucie więzi i intymności.


6. Masturbacja - rozkoszuj się sobą

 

Uczcie się siebie. Pozwól partnerowi obserwować jak czerpiesz przyjemność z własnego dotyku. Niech obserwuje jak i gdzie lubisz być dotykany. Jeśli chcesz, możesz użyć różnych erotycznych zabawek – wibratorów, dildo czy masażerów. Masturbacja to doskonała gra wstępna, która z pewnością podkręci Wasze libido i sprawi, że nabierzecie ochoty na ekscytujące zbliżenie.

rutyna w łóżku