Przerwa w realizacji zamówień

25.07.2020 - 11.08.2020

Prestashop Modules
Zapraszamy do odwiedzenia bloga na sexercise.pl

erogenous zones - head massage

     Na ciele każdego z nas znajduje się wiele stref erogennych. Punktów, które traktowane w odpowiedni sposób, są w stanie przynieść niezwykłą przyjemność. Spośród wielu rodzajów dostępnych masaży, niemało miejsca zajmują masaże określane jako erotyczne. Nie oznacza to jednak, że przyjemności zostają poddane tylko i wyłącznie intymne części ciała.

     Kto jeszcze nie miał okazji się przekonać, z pewnością spróbuje nie raz masażu głowy, który także może być bardzo zmysłowy, bowiem również na głowie znajdziemy wiele stref erogennych. Do jego wykonania nie potrzeba specjalnych umiejętności. Wykonuje się go opuszkami palców, swoimi działaniami obejmując nie tylko głowę, ale i kark oraz szyję. Warto skupić się również na uszach, które są bardzo erogennym i wrażliwym organem na ciele.

     Stymulacja może odbywać się podczas masażu dłońmi, językiem bądź oddechem, w zależności od preferencji. Dla zwiększenia doznań zmysłowych warto zadbać o wyjątkową atmosferę rozpalając aromatyczne świece oraz włączając delikatną, relaksującą muzykę.

Ayurueda Abhyanga to tajemniczo brzmiąca nazwa, pod którą kryje się olejowy masaż całego ciała. Z jednej strony jest to masaż relaksacyjny, z drugiej jest w stanie przywrócić równowagę energetyczną ciału.Oddziałuje więc na ciało i duszę. Pozwala wyeliminować wiele z dolegliwości fizycznych, jak i psychicznych.

Masaż ten stanowi połączenie masażu klasycznego i akupresury. Podczas jego wykonywania stosuje się techniki manualne. Przede wszystkim polega to na głaskaniu dłońmi poczynając od głowy, poprzez całe ciało. Ów ciało dla podgrzania oraz nawilżenia polewane jest ciepłymi olejkami różnego rodzaju.

Masaż ten wprowadza w stan głębokiego relaksu i pozwala podnieść świadomość swojego ciała, do tego wyrównuje energię elektromagnetyczną. Wykonywany jest na nagim ciele, ewentualnie z osłonięciem stref intymnych. Idealnie działa na ciało i umysł. Odpręża, a technika wykonywania pozwala również na przyjemne doznania, ze względu na masowanie dosłownie całego ciała, z wykorzystaniem wyważonego dotyku i ciepła.

egzotic_erotic_massage

Pośród ofert salonów masażu znaleźć możemy wiele jego rodzajów. Najbardziej popularnym jest masaż klasyczny, podobnie jak i masaże specjalistyczne.

Na popularności zyskują jednakże masaże egzotyczne, głównie wywodzące się z czasów starożytnych. Od klasycznych różni je przede wszystkim to, że oddziałują nie tylko na sferę cielesną. Ich celem jest skuteczne pobudzenie sfery emocjonalnej, a także seksualnej. Stąd pozwalają uzyskać utraconą harmonię, odkryć pokłady wewnętrznej energii, a do tego stanowić mogą idealny sposób na grę wstępną. Często korzystają z nich pary, które pragną urozmaicić swoje doznania. Masaże egzotyczne można powiedzieć, iż stanowią kompletną całość. Na ich kompleksowość wpływa nie tylko fizyczne oddziaływanie na ciało, ale i atmosfera panująca we wnętrzu pomieszczenia zabiegowego, niejednokrotnie zaskakującego pod względem klimatycznego wystroju. Nie brakuje w ów odpowiedniej muzyki, z masażystką bądź masażystką przyodzianymi w pobudzający wyobraźnię strój, a do tego nie brak pięknych zapachów olejków do masażu, świec czy kadzidełek.